8.11. 2015 přátelský zápas Hrdlív – Baník Švermov 2:2 (0:0)

V dalším zápase mladších žáků jsme přivítali známé mužstvo Švermova. Hrálo se za krásného počasí, 2 x 30 minut a my jsme byli kompletní, takže nic nebránilo tomu, aby borci předvedli všechno, co se naučili. V první půli gól nepadl, hrál se rychlý fotbal, oba týmy jsou vyrovnané a tak nikdo nedostal ani trochu prostoru zadarmo. Ve druhé půli dvakrát pohotově skóroval Filip. My jsme zaváhali dvakrát při rohu soupeře a najednou bylo vyrovnáno. Na obou stranách byly ještě další šance, ale i díky brankářům a stavu trávníku, zůstaly nevyužity. I v závěrečných penaltách skončil zápas nerozhodně.

sestava: Dominik Kos, Tomáš Kalous, Jakub Kerpl, Vojta Kos, Filip Rous,  Lukáš Pražák, Lukáš Rosenkranz, Matěj Šelicha, Ondra Mišík, Martin Vondrák, Lukáš Mišík.

branky: Filip Rous 2