8.kolo OP 13.10.2014 Sokol Hrdlív, SK Slaný A, Slavoj Zvoleněves 2.místo

 

V předposledním kole podzimní sezóny a letos naposledy na domácím hřišti jsme přivítali hráče Slaného a Zvoleněvse.

 

V úplně stejné sestavě jako v minulém kole ve Velvarech (kde jsme s Tadeášem v bráně odehráli moc pěkné dva zápasy) jsme nastoupili do 1.zápasu proti již dobře známým hráčům Slaného.

Věděli jsme, že porazit tak silného soupeře jako je Slaný bude velice obtížné, ale ne nemožné. Zápas byl velice dynamický a Slaný nám nedalo nic zadarmo. Měli jsme jen 2 hráče na střídání a někteří opět celý zápas nevystřídali, i přesto všichni bojovali do poslední chvíle jako lvi. Slaný bylo tentokrát o 5 gólů lepší. I tak si naši kluci zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost, vytrvalost a chuť zahrát pěkný fotbal. Velký potlesk si dnes zaslouží Tadeáš, který i přes konečný výsledek chytal tak, že se obdiv k jeho zákrokům ozýval i z řad soupeře.

 

Hrdlív –  Slaný 1:6 (1:4) Filip Rous

 

2. zápas

Slaný – Zvoleněves 9:3

 

3.zápas

Hrdlív – Zvoleněves 5:2

Poslední zápas dnešního kola jsme odehráli s týmem Zvoleněvse. Kluci byli lehce odpočatí a tak mohli do tohoto utkání vlítnout naplno. Což se podařilo a jeden pěkný zákrok střídal další. Ne všechny šance byly ale proměněné. Druhý poločas jsme odehráli kvůli zranému Filipovi Rousovi a Matěji Šelichovi bez střídání. Přesto jsme dokázali vyhrát 5:2 (3:2). O góly se postaral Martin Vondrák (3), Kuba Kerpl (1) a Filip Jančula (1) – jeho gól označil přihlížející fanoušek jako „nejkrásnější gól jaký kdy viděl“ :-)

 

Ještě jednou poděkování celému dnes hrajícímu týmu: Tadeáš Gaži, Filip Rous, Kuba Kerpl, Martin Vondrák, Filip Jančula, Ondra Jančula, Lukáš Rosenkranz a Matěj Šelicha za vytrvalost, výdrž a zlepšování zápas od zápasu.