8.kolo OP starších žáků 21.10.2018 Sokol Hrdlív/Zlonice – SK Vinařice/Libušín 2:4 (1:1)

Před utkáním jsme řešili problém s brankářem. Zraněného Dominika nahradil Martin Vondrák a vedl si výborně. Soupeř byl velkým favoritem. Od počátku nás zatlačil na naši polovinu, ale naše dobrá obranná hra nedovolovala víc než střelbu z dálky. Po chybě Vinařic jsme šli do vedení o které jsme přišli až v poslední minutě poločasu. Ve druhé půli už tlak Vinařic nebyl tak výrazný a my jsme po zahraném rohovém kopu opět vedli. Soupeř srovnal a vzápětí střelou poprvé v zápasu vedl. V nastaveném času jsme ještě jednou inkasovali , ale to už bylo v situaci, kdy všichni naši hráči byli u soupeřovy branky při závěrečném rohu. Kluci opět parádně bojovali proti fyzicky vyspělejšímu a staršímu týmu a zaslouženě si po zápasu vyslechli potlesk fanoušků.

branky: 28. Mišik Lukáš, 46. Mišik Lukáš

sestava: Dominik Kos, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Lukáš Routner, Lukáš Mišík, Tomáš Kalous,  Vojta Kos, David Růžička, Martin Vondrák, Tomáš Danda, Kryštof Hořejší, Michal Kristián.