Mělnická zimní liga 2018 – mladší žáci U13 2.místo !!!!!

Stejně jako loni jsme se přihlásili do dlouhodobého turnaje, kde jsme sehráli 5 zápasů na umělé trávě s týmy, se kterými se v sezóně nepotkáváme.  Prohráli jsme jen jeden zápas s týmem Přední Kopaniny, kde byl výsledek celkem jednoznačný, ale průběh zápasu tomu úplně neodpovídal.

Hrdlív – FK Mělník 3:1   byli jsme lepší a vůbec nebyl zát rozdíl v tom, že soupeř hraje krajský přebor.

Hrdlív – Přední Kopanina 0:4  zápas byl vyrovnaný, my jsme moc šancí neměli, a když už jsme se dostali k soupeřově brance, utekl nám hráč přes celé hřiště a skóroval. Pro nás nešťastný zápas.

Hrdlív – Nebušice 4:0  zajímavý zápas proti mladšímu soupeři, který byl složen z hráčů, kteří mluví jen anglicky. Hráči Nebušic byli šikovní s míčem, my jsme využili fyzickou převahu a proměňovali jsme šance.

Hrdlív – Cítov 4:0  tým Cítova skončil poslední, ale zas tak jednoznačný zápas to nebyl, protože neměl žádného hráče na střídání a tak jsme výhru potvrdili až ke konci zápasu

Hrdlív – SK Libiš 1:0  v posledním zápasu jsme hráli přímo o 2.místo. Nám by stačila i remíza, ale s tím jsme nekalkulovali. Zápas byl vyrovnaný, mohl skončit klidně i opačným výsledkem, ale my měli tentokrát i trochu štěstí a utkání jsme vyhráli.

sestava hráčů, kteří se v turnaji objevili: Dominik Kos, Lukáš Rosenkranz, Kuba Kerpl, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous, Vojta Kos, Lukáš Mišík, Martin Vondrák, Pavel Valenta, Kuba a Ondra Petrové, Tomáš Danda, Michal Kristián, Kryštof Hořejší a David R. a Ondra Ch.

me2

 

me1me3me4me7me8me6me5