sobota 9.8.:

po příjezdu jsme ještě odpoledne potrénovali. Potom následovala večeře: Francouzské brambory a volný program v areálu. Kluci hráli stolní tenis, fotbal, karty. Noc proběhla v pořádku

neděle 10.8.:

před snídaní se hráči proběhli , cca 30 minut

snídaně: chléb, pečivo, med, džem, šunka, sýr, máslo, čaj

po snídani v 9.45 – 11.45 trénink  . Tomáš Kalous si stěžuje na bolest v patě a proto dnes už trénovat nebude.

oběd:  nudličková polévka, kuřecí rizoto

protože bylo velké horko, šli si hráči zaběhat do parku a fotbal jsme hráli až před večeří

večeře: grilovali jsme kuřecí maso

pondělí 11.8. :

snídaně: čaj, máslo, džem, med, paštika, pečivo

po snídani jsme netrénovali, protože v noci a ráno pršelo, šli jsme se projít k Berounce do kempu  Kobylka, kluci zkoušeli házet žabky, suverénně vyhrál p.Šrámek.

oběd: kuřecí plátek s bramborem

po obědě trénujeme 2 krát

večeře: guláš s knedlíkem (zatím největší úspěch u sportovců i doprovodu)

úterý 12.8. – čtvrtek 14.8.

každý den před snídaní hráči běhají na vytrvalost, po snídani 1. trénink ( 2 hodiny) po obědě a poledním klidu další 2 hodiny na hřišti, potom odpolední svačina , večeře a hráči mají volno v areálu, kde ale stejně různě sportují.Ve čtvrtek večer rozdáváme všem hráčům diplomy a přejeme oslavencům p.Šrámkovi a L.Rosenkranzovi k narozeninám. Večer zakončil Máťa Kerpl hudebním vystoupením.  Na zítra máme domluvený přátelský zápas s týmem Slavoj Osek (u Hořovic), který přijel také na soustředění.

 

pátek 15.8.

dnes končíme soustředění, po snídani balíme a věci si necháváme v šatnách v  10 hodin jdeme trénovat a po rozehřátí hrajeme př. zápas. Hřiště je větších rozměrů cca 35×60 m a počet hráčů 6+1. S touto hrou nemáme nikdo zkušenosti, ale klukům na hřišti to bylo jedno. Po poločase 4:2 (hrajeme 2×30 minut) nedáváme soupeři žádnou šanci a hlavně Tomáš Prokeš si dělal na hřišti co chtěl. Výsledek jsme nepočítali , ale všichni hráči hráli přesně tak,jak jsme na soustředění trénovali : vše v plné rychlosti, jít do souboje 1:1, přihrát lépe postavenému spoluhráči, bojovat i směrem dozadu.

sestava (a tím pádem i účastníci soustředění): Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Filip Rous, Honza a Tomáš Prokešové, Lukáš Mišík, Matěj Šelicha, Lukáš Rosenkranz, Kryštof Hořejší, Míša Kristián, Máťa Kerpl  +doprovod  Jitka Kerplová, Jaroslav Šrámek a Radek Rosenkranz

Nakonec velké poděkování Obci Hrdlív za nemalý finanční příspěvek, který byl použit na zaplacení sportovišť, která jsme v areálu využívali opravdu po celé dny. Již máme zamluven termín na příští rok 8.8.- 15.8. 2015 a doufám, že nás pojede ještě o několik víc.