01.04.2023 1A třída dorostu Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno- FK Slovan Kladno 3:1 (2:0)

V podzimním zápase to se Slovanem skončilo remízou a čekali jsme, že bychom je doma měli porazit. Chtěli jsme dát rychle branku, což se nepodařilo. Když jsme se trefili 2 krát ke konci poločasu, vypadalo to na snadné vítězství. Soupeř to ale nezabalil a ve druhém poločase byl lepší a sahal po bodu za remízu. Nás zachránil až třetí gól v poslední minutě. I dnes jsme nepředváděli nijak kombinační fotbal. Hráči bojovali a 3 body si zasloužili.

Střelci: 36. Mišik Lukáš, 45. Kalous Tomáš, 90. Kos Vojtěch – 67. Hrubý Matouš