26.03.2023 1A třída dorostu FK Kralupy 1901 – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 2:1 (1:0)

Na stadionu „Kaučuku“ nás čekali 3 téměř domácí rozhodčí a poměrně nepřátelská atmosféra, kdy nebylo některým našim hráčům dovoleno hrát v termo prádle jiné než černé barvy. V prvním poločasu jsme toho moc nepředvedli a soupeřův trestný kop z velké dálky, doletěl k překvapení všech až do naší branky. Na konci poločasu mohl Lukáš Mišik srovnat, ale těsně netrefil. K ničemu dalšímu už nás , hlavně pomezní, nepustili. Ve druhém poločasu jsme zkoušeli domácí zatlačit, ale nic ze šancí nebylo a naopak, po rohu, kterého zahrání trvalo snad 5 minut, jsme inkasovali podruhé. Nic jsme ale nevzdávali a tlakem si naši hráči vynutili penaltu a snížení na 2:1. V samotném závěru jsme mohli vyrovnat, ale místo dorážky z malého vápna do prádné branky jsme raději reklamovali ruku, kterou rozhodčí s velkou chutí neodpískal. Výhru jsme si dnes asi za výkon nezasloužili, ale rozhodčí dnes nepískali rovinu. Hráčům domácího týmu to k lepším výkonům určitě nepomůže.

Střelci: 21. Čejka Oliver, 60. Suchoň Vojtěch – 78. Mišik Lukáš (pen.)