05.05.2024 1A třída dorostu 2023/24 Sokol Hrdlív – FK Komárov 1:3 (0:0)

Druhý domácí zápas v řadě jsme hráli proti soupeři, který je v tabulce pod námi, ale jarní výsledky má výborné. V zimní pauze se jim vrátili hráči, které měli v divizi dorostu v Hořovicích. My jsme byli v nejsilnější možné sestavě, proto jsme chtěli využít Šeldu na kraji zálohy. Na začátku jsme soupeře přehrávali a měli i šance na vstřelení branky. Pak se, kvůli zranění, musela sestava opět upravit směrem k defenzivě a už jsme nebyli tak dominantní. Stále jsme ovšem měli šance na vstřelení gólu. Kdyby byl stav v poločasu 3:0, tak by se asi nikdo nedivil. Soupeř měl možná jednu šanci za první půli. V pauze jsme si něco řekli a očekávali, že konečně skórujeme. Ovšem začátek druhé půlky byl pro nás hrozný. První gól jsem neviděl, ihned po rozehrání nákop na branku a přelobování brankáře. Soupeře to nakoplo a my naopak byli dole. Vzápětí povedený roh Komárova a nakonec prostrčení za obranu a třetí gól během 7 minut. Z toho by se sesypalo i zkušenější mužstvo. My se po 10 minutách oklepali a snažili se snížit, což se nakonec povedlo a věřili jsme v body, což už víme, že zvládneme. Vyrovnat se nám nepodařilo a zápas jsme prohráli. Nic se neděje a v neděli máme další příležitost doma a budeme makat.

branka: Kuba Kerpl

sestava: Dominik Kos, Jakub Kerpl, Vojtěch Kos, Lukáš Mišik, David Růžička, Matěj Šelicha, Lukáš Rosenkranz, Kryštof Hořejší, Matyáš Čerpl, Michal Kristián, Erik Žalud, Jakub Trnka, Luboš Zima, Matěj Široký, Vojtěch Zíma

Rozhodčí: Sandev Viktor. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 54