11.05.2024 1A třída dorostu 2023/24 Sokol Hrdlív – TJ Sokol Tuchoměřice 2:2 (1:1)

Třetí domácí zápas v řadě jsme hráli proti soupeři, který je nám momentálně vyrovnaným soupeřem. Úvod zápasu se nám povedl, kdy se probudil kanonýr Lukáš a trochu nás uklidnil. Potom se hra vyrovnala, více šancí jsme měli my, ale i soupeř hrozil a jen obětavost obránců zabránila vstřelení branky. Po zbytečné ztrátě ve středu pole jsme vytvořili faul a hráč, zahrávající trestný kop, prostřelil naši skákající zeď, která změnila směr míč přímo do sítě. Ve druhé půli pokračoval rychlý fotbal s obou stran, ovšem opakovala se úplně stejná situace jako v první půli a my prohrávali 1:2. Takové branky jsme nedostali snad 5 let. Potom následovala naše křeč, kdy v posledních zápasech máme problém vstřelit branku. Pálili jsme šance a konec zápasu se blížil. V posledních 10 minutách jsme přitlačili soupeře, který už nestíhal fyzicky, a minutu před koncem vyrovnali. Naši hráči ještě v euforii vybojovali roh a chtěli zápas rozhodnout pro nás. Málem se nám to vymstilo, když jsme nezastavili útok hostů a všechno hasil Kuba Trnka za cenu červené karty.

branky: 5. a 89. Lukáš Mišik

sestava: Dominik Kos, Jakub Kerpl, Vojtěch Kos, Lukáš Mišik, David Růžička, Matěj Šelicha, Lukáš Rosenkranz, Kryštof Hořejší, Matyáš Čerpl, Michal Kristián, Erik Žalud, Jakub Trnka, Matyáš Kerpl

Rozhodčí: Stádník Vladimír. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 50