11.9.2015 přátelský zápas mladších žáků Sokol Hrdlív – SK Doksy 1:5 (0:1)

Soupeř byl fyzicky vyspělejší než většina našich hráčů, ale v prvním poločase to nebylo na hřišti poznat. Doksy šly do vedení nechytatelnou střelou z dálky, hra byla potom vyrovnaná a chybělo jenom trochu klidu, v akcích těsně před brankou soupeře a mohli jsme se radovat i my. Ve druhém poločase už přece jen našim hráčům docházely síly a dostali jsme několik branek. To nic nemění na výkonu našich borců, který byl bojovný a i přes prohru jsme se stále snažili o fotbalové řešení herních situací . Za to byli hráči často odměněni potleskem přítomných diváků.  V brance opět předvedl několik jistých zákroků Dominik. Hráli jsme 2 x 30 minut a navíc ještě přidali 10 minut. Naši jedinou branku dal Vojta Kos. Sestava: Dominik Kos, Matěj Šelicha, Kuba Kerpl, Tomáš Kalous, Vojta Kos, Filip Rous, Martin Vondrák, Lukáš Mišík, Lukáš Pražák, Lukáš Rosenkranz, Filip a Ondra Jančulové.