pondělí 14.9.  trénink od 17 hodin

středa 16.9.   mladší žáci (tzn.starší přípravka + Martin Vondrák a Filip a Ondra Jančulové) sehrají místo tréninku přátelský zápas proti Libušínu. Sraz v 16.30 v tréninkovém oblečení v Hrdlívě. Ostatní hráči mají od 17 hodin trénink.

pátek 18.9.  mladší přípravka sehraje mistrovský zápas ve Vraném. Nominaci uděláme po středečním tréninku. Sraz ve Vraném je v 16.30 v červených dresech.   Nominace: Michal Kristián, Tomáš Danda, Jakub Petr, Lukáš Záruba, Matouš Hrdlička, Sabina Váňová, Robin Zacpal a Daniel. Hrajeme první zápas tak ať jste tam všichni včas !!!!!!!

sobota 19.9.  starší přípravka  hraje mistrovský zápas ve Zlonicích. Sraz v oranžových dresech ve 14 hodin ve Zlonicích. Hrajeme 2. a 3. zápas!!!!!! Nominace : Dominik a Vojta Kosové, Kuba Kerpl, Filip Rous, Tomáš Kalous, Matěj Šelicha, Lukáš Rosenkranz, Ondra a Lukáš Mišíkové, Lukáš Pražák.

MLADŠÍ ZÁPAS VE ZLONICÍCH NEHRAJÍ  !!!!!!!!!!

pondělí 21.9.  starší přípravka hraje mistrovský zápas v Jedomělicích. Sraz v oranžových dresech v 16 hodin v Jedomělicích. Ostatní mají v Hrdlívě trénink od 17 hodin !!!!!!!