13.05.2023 1A třída dorostu Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno – TJ Slovan Velvary 1:1 (0:0)

Minulý týden jsme opět překládali zápas a tak po pauze nás čekaly Velvary, kde jsme na podzim smolně prohráli. Chyběl nám Vojta Kos. Od začátku se hrál rychlý a tvrdý fotbal, ovšem bez zákeřností a rozhodčí to nechal na hráčích. V poločase to bylo nerozhodně a zápas byl vyrovnaný. Ve druhé půli hosté dali branku poté, kdy se k jejich hráči ,nešťastně pro nás, odrazil míč. Chvíli potom se Martin Vondrák odhodlal k velkému sólu přes celé hřiště, na hranici vápna byl faulován za cenu vyloučení hostujícího hráče. K trestňáku se postavil Lukáš Mišik a mazácky kolem zdi vyrovnal. Zápas skončil zaslouženou remízou a poprvé na jaře jsme byli s nasazením a hrou celkově spokojeni. Byl to začátek „anglického týdne“, kdy ve středu hrajeme odložený zápas.

Střelci: 81. Mišik Lukáš – 77. Shíbal Tadeáš