17.05.2023 1A třída dorostu FK Čechie Kralupy n. Vlt. – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 1:2 (0:1)

Dnes jsme byli kompletní a chtěli navázat na výkon s Velvary. V prvním poločasu mohlo být rychle rozhodnuto, ale chybělo přesné zakončení. Branku jsme nakonec vstřelili, ale potvrzení přišlo až ve druhém poločasu. Soupeř nás zatlačil, vstřelil branku a v závěru mohl vyrovnat, když jsme nepochopitelně přestali hrát. Celý zápas jsme byli lepší, ale nakonec jsme mohli být nemile překvapení. Takové nesoustředění by se nám stávat nemělo a jsme rádi za výhru z venku.

Střelci: 85. Marsa Milan – 17. Mišik Lukáš, 74. Mišik Lukáš