22.10.2022 1A třída dorostu Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno – SK / Tatran Rakovník 2:1 (1:1)

Třetí těžký zápas v řadě proti soupeřům, kdy je to pokaždé o čelo tabulky. Přivítali jsme spojený tým Rakovníka, který je v této kategorii tvořen hráči Sk a Tatranu Rakovník a ještě nedávno hrál krajský přebor. Soupeř měl výškovou převahu a od prvních minut převzal aktivitu nad zápasem. My jsme přečkali první nápor a skórovali, ale soupeř byl stále lepší než my. Kombinovali ve středu hřiště a posílali kolmé přihrávku za naše obránce. Jedna z nich jim vyšla a do kabin se odcházelo za vyrovnaného stavu. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a byli i lepší, ale nakonec nás zachránila jedna povedená dorážka a nakonec jsme důležité vítězství udrželi a tím pádem jsme stále na předních příčkách tabulky.

Střelci: 12. Mišik Lukáš, 80. Mišik Lukáš – 21. Váňa Josef

Kos Dominik, Kos Vojtěch, Mišik Lukáš, Šelicha Matěj, Kratochvíl Daniel, Vondrák Martin, Routner Lukáš, Kerpl Jakub, Čerpl Matyáš, Suda Jan, Polak David, Kalous Tomáš, Hořejší Kryštof, Erik Žalud