15.10.2022 1A třída dorostu Slovan Velvary – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 1:0 (1:0)

Hrálo se na umělé trávě o čelo tabulky a byla to trochu výhoda pro domácí. Velvary na Nás nastoupili a prvních 15 minut jsme se jen bránili. Z nenápadné střely jsme inkasovali a až do konce poločasu se přizpůsobili hře domácích, kteří nakopávali dlouhé míče a ve vzduchu byli lepší než my. O poločasu jsme hráčům vysvětlovali, že musíme hrát po zemi a být víc na míči ve středu hřiště. Ihned po začátku druhé půle jsme převzali hru a byli lepší, soupeř nevěděl co s našimi nabíhajícími hráči. Vytvořili jsme si i několik šancí, ale dnes to bohužel nestačilo k zisku bodů. Za druhý poločas si hráči zaslouží velkou pochvalu.