15.6.2017 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Slovan Kladno – Sokol Hrdlív 2:1 (0:0)

V posledním zápase sezóny jsme hráli proti stejně starému soupeři ze Slovanu Kladno. Prvních 15 minut jsme hráli pouze se 6 hráči v poli a většinu času se bránili. Přesto jsme si vytvořili gólovou šanci, bohužel bez zakončení. Poločas skončil bez branek, soupeř měl více šancí, ale vyloženě gólové šance ne. V druhé půli pokračovaly naše problémy se dvěma rychlými protihráči a Slovan šel po jedné akci do vedení. Druhý gól jsme dostali po rozehrání přísně posouzeného faulu. Někteří naši fanoušci tvrdili, že padl po ofsajdovém postavení, ale neviděl jsem to, protože v tu chvíli jsem stál za naší brankou. I kdyby byl, musel být velmi malý a my jsme měli ještě stále dost času na vyrovnání. V posledních cca 12 minutách jsme přeskupili hru: Tomáš Kalous se posunul na střední zálohu a pěknou nahrávkou za obranu vyslal dopředu Filipa Rouse, který přeloboval domácího brankáře. Víc jsme už nestihli, i když ke konci chybělo jen málo a zápas jsme zremizovali.

branka: Filip Rous

dále nastoupili: Lukáš Rosenkranz, Kuba Kerpl, Tomáš Kalous, Maty Čerpl, Vojta Kos, Matěj Šelicha, Martin Vondrák, Dan Pernikl