9.6.2017 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Sokol Hrdlív – SK Lhota 3:2 (2:2)

V předposledním zápase jsme přivítali tým ze Lhoty, kde jsme na podzim 3:2 prohráli. Tým Lhoty hrál rychlý, důrazný a snažil se i o kombinační fotbal. Brzy se jeho hráči ujali vedení a s námi to nevypadalo moc dobře. Po faulu se zdálky trefil Filip a chvíli po něm proměnil svou šanci i Martin. Po těchto brankách jsme byli lepší, ale konec poločasu nás soupeř opět do hry moc nepouštěl a v posledních vteřinách prvníh poločasu vyrovnal. Ve druhé části byla hra vyrovnaná bez velkých šancí na obou stranách. Nám vyšla akce, kdy po nahrávce dobře vyřešil šanci Kryštof. Potom jsme se už hlavně bránili, ale hráči Lhoty neměli dost důrazu v zakončení. Nakonec jsme tento zápas, hlavně bojovností, vyhráli.

branky: Filip Rous, Martin Vondrák, Kryštof Hořejší

dále nastoupili: Lukáš Rosenkranz, Kuba Kerpl, Tomáš Kalous, Lukáš Pražák, Maty Čerpl, Vojta Kos, Matěj Šelicha a Dan Pernikl.