17.09.2023 1A třída dorostu 2023/24 Sokol Hrdlív – FK Lety 5:1 (2:1)

Dnes jsme se střetli se soupeřem, kterého známe jen ze statistik naší soutěže. I když to mohlo vypadat, že rozdíl v tabulce je velký, výsledky soupeře naznačovaly, že to nebude lehké utkání. Navíc naše domácí hřiště pro nás už není výhodou a není moc vhodné pro kombinační hru po zemi. Začátek zápasu byl vyrovnaný. My se dostali do vedení po signálu po rohu, za což hráčům gratuluji. Prosadil se kanonýr Mišik, ale do kombinace se zapojilo více hráčů. Ale ihned z protiútoku jsme propadli v napadání a soupeř to pěkně vykombinoval až do branky. V další části první půlky jsme určitě nebyli lepší a spoléhali se (kvůli kvalitě hřiště) spíš na delší nebo nakopávané míče. I tak jsme do kabin šli s vedením 2:1, když se opět prosadil Lukáš. V poločasu hráči dostali pokyny, aby více hráli po zemi s rozehrou od zálohy. Ve druhém poločasu jsme už hru kontrolovali a postupně přidávali další branky. Penaltu, po faulu na Kryštofa, proměnil Lukáš a potom se po samostatném průniku prosadil Routy a nakonec se dočkal i Růža. Dnes to byl zkušený výkon všech a hlavně obrana zahrála velmi dobře.

branky: 6, 16, 57 min (penalta) Lukáš Mišik, 71. min Lukáš Routner, 86. min David Rúžička

sestava: Kos Dominik, Kos Vojtěch, Mišik Lukáš, Růžička David, Routner Lukáš, Kerpl Jakub, Žalud Erik, Matěj Šelicha, Michal Kristián, Kryštof Hořejší, Jakub Trnka, Tomáš Kalous, Matyáš Čerpl, Lukáš Rosenkranz, Luboš Zima

Rozhodčí: Vágner Pavel. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 60.