23.09.2023 1A třída dorostu 2023/24 Slovan Velvary – Sokol Hrdlív 1:4 (1:1)

Po, pro nás, nešťastném domácím zápasu s Unhoští jsme měli dalšího těžkého soupeře. Domácí hrají na umělé trávě, se kterou z loňska nemáme dobré zkušenosti, protože se na ni dostaneme jen občas v zimě. Ale tentokrát to pro nás nebyl handicap. Naši hráči jsou schopni kombinovat po zemi krátkými přihrávkami a přehrát soupeře v záloze a vytvořit si šanci. Na našem hřišti je to momentálně těžko proveditelné, protože je sucho, nekropí se a hřiště připomíná louku. V zápase jsme šli do vedení, kdy si Růža převzal míč a zkušeně skóroval. Soupeři se povedla akce po straně a před brankou už nebyl problém vyrovnat. V prvním poločasu jsme byli lepší, což jsme v pauze hráčům zdůrazňovali. Ve druhé půli už jsme postupně dominovali a po gólu Vojty Kose s přispěním Kryštofa Hořejšího postupně zvýšili brankami Lukáše a Růži na 4:1. Opět dobře zahráli všichni hráči, těžko někoho vyzdvihovat nad ostatní.

branky: 18.min a 79. min David Růžička, 67. min Vojtěch Kos, 75 .min Lukáš Mišik

sestava: Kos Dominik, Kos Vojtěch, Mišik Lukáš, Růžička David, Routner Lukáš, Kerpl Jakub, Žalud Erik, Luboš Zima, Matěj Šelicha, Michal Kristián, Kryštof Hořejší, Kryštof Vacek, Jakub Trnka, Tomáš Kalous, Matyáš Čerpl

Rozhodčí: Stádník Vladimír. Hřiště: Velvary / UMT. Diváků: 30