16.kolo OP starších žáků 28.04.2019 Sokol Hrdlív/Zlonice – Sokol Hostouň/Hřebeč 3:1 (1:0)

Na podzim jsme v Hostouni vyhráli na penalty, soupeř je v tabulce nad námi a tak byl favoritem. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal. Soupeři jsme nedovolili ohrozit naši branku a naopak po rychlém útoku jsme vstřelili gól do šatny. Ve druhé půli měl soupeř více ze hry, ale většina akcí končila u našich obránců. Přesto se Hostouni podařilo dát gól a nevypadalo to, že budeme schopni reagovat. Z dálky se ovšem trefil Routy a v poslední minutě jsme náskok pojistili. Bylo to vybojované vítězství a napravení výkonu proti Tuchlovicím.

Střelci: 34. Růžička David, 68. Routner Lukáš, 70. Mišik Lukáš

sestava: sestava: Martin Vondrák  Dominik Kos, Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Lukáš Mišík, Vojta Kos, David Růžička, Michal Kristián, Martin Rozsíval, Matěj Špeta.