17.kolo OP starších žáků 02.05.2019 SK Kročehlavy – Sokol Hrdlív/Zlonice 2:1 po penaltách 3:2 (0:0)

Odložený zápas se hrál v Hrdlívě, i když jsme uvedeni jako hosté. Z důvodu vytíženého hřiště soupeř souhlasil a nakonec jsme byli rádi, protože trávník v Hrdlívě byl ve výborném stavu. Zápasy proti tomuto soupeři bývají vyrovnané. Nás se sešlo málo. V prvním poločasu gól nepadl, i když jsme brankových šancí měli více a byla znát neúčast Lukáše Mišika. Ve druhé půli se zdálky opět trefil Routy, ale potom nám začali docházet síly. Soupeř vyrovnal a šlo se poprvé na jaře na penalty. Měli jsme je dobře rozehrané, ale nakonec z toho byl jen jeden bod.

branka: 45. Routner Lukáš

sestava: sestava: Martin Vondrák  Dominik Kos, Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Vojta Kos, David Růžička, Michal Kristián, Tomáš Danda.