18.9.2022 1A třída dorostu sk.A TJ Sokol Červený Újezd – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 2:3 (1:2)

Dnes jsme hráli proti soupeři, který má ve svém mužstvu 5 hráčů, dříve hrajících v SK Kladno , a které si pamatujeme ze vzájemných přáteláků ještě v kategorii přípravek. Počasí nebylo pro fotbal úplně ideální. Občas pršelo a foukal silný vítr. My se toho nelekli a po 20 minutách jsme vedli 2:0 zásluhou Lukáše Mišika. Domácí ještě do poločasu snížili a hra se vyrovnala. My jsme měli víc šancí vstřelit branku, ale bohužel se to nepovedlo. Ve druhé půli se, díky větru, hrálo spíš na straně hřiště a na naší půli. Domácí zápas vyrovnali střelou z trestňáku a vypadalo to, že to bude remíza. V posledních minutách zápasu jsme měli převahu a po sérii šancí Kryštof vybojoval roh a z něj se hlavou trefil, v poslední minutě, Martin Vondrák a propukla obrovská radost našich hráčů. Je dobré dodat, že jsme si výhru zasloužili za množství šancí a i za to, že se hráči nespokojili s bodem a šli za vítězstvím. Bylo to naše 18 neprohrané utkání v řadě. Naposledy jsme prohráli 23.10.2021.

Střelci: 38. Reitmaier Kvido, 66. Švejda Vojtěch – 17. Mišik Lukáš, 20. Mišik Lukáš, 90. Vondrák Martin