10.9.2022 1A třída dorostu sk.A Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno – FK Kralupy 1901 5:1 (3:0)

Před zápasem jsme hráčům zdůraznili, aby pokračovali v nasazení, ve kterém končili zápas proti Slovanu. Naši hráči vletěli na soupeře od začátku a tlak jsme využili ke vstřelení gólu. Tomáš Kalous vybojoval skoro ztracený míč, nahrál Routymu a ten se nemýlil. Soupeř pomalu hru vyrovnal a ve druhé části poločasu byl lepší. V pravou chvíli se protlačil k dorážce Lukáš Mišik a zvýšil naše vedení , před koncem poločasu ještě hlavou skóroval Martin Vondrák. Ve druhém poločase jsme soupeři opět dovolili snížit z penalty za ruku. Ovšem naši hráči se nesesypali a pokračovali v dobré hře. Další gól přidal Lukáš Mišik, kterému se vyplatilo jít do souboje a mohl dokonce útočit na hattrick, ale neproměnil penaltu. Poslední branku dal z trestňáku Vojta Kos. Dnes to byl dobrý výkon, kdy jsme soupeře přehrávali a branek mohlo být víc.

Střelci: 13. Routner Lukáš, 35. Mišik Lukáš, 40. Vondrák Martin, 60. Mišik Lukáš, 82. Kos Vojtěch – 49. Neumann Dominik (pen.)