19.9.2015 3.kolo OP starších přípravek: SK Zlonice, Sokol Hrdlív , Sokol Jedomělice 1.místo !!!!!!

Na turnaj jsme jeli oslabeni o nemocného Filipa Rouse , ale v dostatečném počtu 9 hráčů. První zápas jsme odehráli se Sokolem Jedomělice a už od začátku jasně dominovali a kombinovali. Ve druhém zápase jsme doplatili na neproměňování šancí. Po poločase jsme vedli 2:0, ale soupeř to nevzdal a bojovností „urval“ bod. V těchto chvílích nám Filip chyběl. V obraně dnes Kuba s Tomášem zaslouží velkou pochvalu. Zvlášť Tomáš ve druhém poločase makal dopředu i dozadu a v některých chvílích to vypadalo, že hraje sám proti Zlonicím.

Hrdlív – Jedomělice 10:0 (8:0)  body: Lukáš Mišík 6 (5+1), Tomáš Kalous a Lukáš Rosenkranz 4 (1+3), Matěj Šelicha 3 (2+1), Lukáš Pražák 2 (1+1), Kuba Kerpl 1 (0+1)

Hrdlív – Zlonice 2:2 (2:0)   body: Lukáš Mišík a Kuba Kerpl 1 (1+0)

dále hráli: Vojta a Dominik Kosové a Ondra Mišík