20.8.2022 1A třída dorostu sk.A Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno – SK Kazín 2:2 (1:0)

Premiéru krajské soutěže dorostu jsme odehráli v Hrdlívě 20.8. V minulé sezóně jsme s dorostem skončili na 2.místě okresního přeboru okresu Kladno a po nezájmu vítězného Zichovce jsme poprvé v historii postoupili, ale zcela zaslouženě, do krajské A třídy. Po letním soustředění v Liblíně a tam odehraném přáteláku, proti Sokolu Kralovice, jsme přivítali postupujícího z okresu Praha-západ, SK Kazín. Vůbec jsme netušili co nás čeká, nebyli jsme kompletní a  soupeř v loňské sezóně dával soupeřům velké příděly . Od začátku zápasu se hrál kombinační fotbal na obou stranách. My jsme byli nebezpečnější, ale šance jsme neproměnili. Soupeřovi akce končily před naším velkým vápnem. Nakonec jsme šťastně skórovali, když si Kubovo rozehrání trestňáku, vrazil gólman do branky. Od asi 25 minuty byl Kazín více na míči a my se vlastně jen bránili. Z protiútoků jsme ale mohli přidat další góly ,a kdyby to bylo v poločase 3:0, asi by se nikdo nemohl divit. Druhý poločas jsme začali náporem, který zužitkoval Routy a propálil všechno před ním. Vedli jsme 2:0 a měli i další šance. Ke konci zápasu soupeř dal všechno do útoku a my mu svými chybami umožnili rychlé vyrovnání a dokonce jsme mohli inkasovat rychle i potřetí! Bod  jsme nakonec získali, i když to asi dnes bylo na výhru. Zápas se musel líbit a ukázal našim hráčům, že na této úrovni je na všechno méně času, je potřeba proměňovat šance a nedělat příliš chyb, protože soupeři to dokáží potrestat.

Střelci: 20. Mičkal Marek (vl.), 55. Routner Lukáš – 77. Besser Lukáš, 80. Chládek Leo