21.9.2016 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Tatran Rakovník – Sokol Hrdlív 2:1 (1:0)

Ve středu jsme zavítali do pěkného areálu Tatranu Rakovník a na umělé trávě sehráli další zápas s jedním z lepších týmů okresního přeboru. Soupeř byl fotbalovější, ale v prvním poločasebyla hra vyrovnaná a hráči soupeře končili svoje kombinace dost daleko od naší branky. Když se dostali dál, vše vyřešili obránci nebo brankář. Z naší strany to bylo horší směrem dopředu, protože Filip nehrál kvůli nemoci a Lukáš Mišík odstoupil po zranění kolena už v první půli. Za nás ještě stihl vyrovnat Daniel Pernikl, ale ke konci zápasu nás soupeř zatlačil před vlastní branku a dal rozhodující gól. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost s jakou se s protivníkem porvali.

sestava: Dominik Kos, Jakub Kerpl, Tomáš Kalous, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Vojta Kos, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Martin Vondrák, Daniel Pernikl, Kryštof Hořejší.