23.9.2016 Okresní přebor sk.A mladších žáků: FC Čechie Velká Dobrá – Sokol Hrdlív 2:4 (0:1)

Po středeční bitvě v Rakovníku nás čekal papírově „lehčí soupeř“. Začali jsme dobře a v prvním poločase měli i převahu, ale dokázali jsme dát pouze jeden gól. Hned na začátku druhého poločasu soupeř vyrovnal, ale náš výkon byl dnes takový, že jsem věřil, že neprohrajem. K vidění byly pěkné naše kombinace, ale opět se projevil náš problém v této sezóně, a to je důraznější zakončení. Ještě, že dnes v útoku Martin trefoval „zařízení“ a vzal to na sebe. Byla to bitva, ale zasloužené 3 body jedou s námi do Hrdlíva.

branky: Martin Vondrák 3, Filip Rous 1

sestava: sestava: Dominik Kos, Jakub Kerpl, Tomáš Kalous, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Vojta Kos, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Martin Vondrák, Filip Rous, Daniel Pernikl, Kryštof Hořejší, Sabina Váňová, Robin Zacpal.