23. 3. 2024 15:00, 17.kolo, OP TJ Sokol Hrdlív – Sokol Jedomělice 2:1 (1:1) pen.5:4

Rozhodčí: Dachovský Pavel – Černý Daniel, Hůlka František. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 100.

branka: 42.min Daniel Nový

sestava: Zobina Martin, Baruzzi Vojtěch, Routner Lukáš, Čerpl Jaroslav, Mišik Lukáš (90.min), Nový Daniel, Tuháček Miroslav (55.min), Raclavský Kryštof, Zděradička Tomáš, Šťastný Michal (85.min), Tygl David

střídali: Vondrák Martin (90.min), Šelicha Matěj (55.min), Kemr Martin (85.min)

V prvním poločase jsme udělali jedinou chybu a to v 9 minutě, když si za naši obranu naběhl hostující hráč a po krásné kolmé přihrávce šel sám na gólmana a poslal hosty do vedení. Vím ,že mám mentálně silný tým a prokázal to po 20 minutách, když Raclavský zatáhl po levé straně balón, před brankou našel D. Nového, který hrál na nezvyklém postu a ten vyrovnal 1: 1. Ve druhé polovině utkání měli hosté mírně navrch, vytvořili si tři tutovky ,ale náš brankář M. Zobina je bravurně zneškodnil. My jsme měli dvě, ale špatně jsme je vyřešili. Proto zápas došel až na penalty. Všechny penalty byli kopané dobře až na jednu a to hostující, kdy M.Zobina vystihl  pravou stranu a střelu chytil. D. Tygl pak s přehledem potvrdil dva body.

Než začnu hodnocení tak musím smeknout před týmem, chyběla nám půlka základní sestavy (marodka, práce,rod.důvody). Přesto tým splnil do puntíku na hřišti vše, co jsme si řekli před zápasem. Jedomělice jsou kvalitní tým, proto přezimovaly na prvním místě, mají dobrého trenéra a přijeli si pro tři body. My jsme rádi, že máme dva body, penalty jsou loterie a štěstí se přiklonilo na naší stranu. Hráči ukázal vnitřní mentální sílu a vůli po vítězství. Máme nové kabiny tak doufám, že to pořádně kluci oslaví. Pomalu ale jistě se tu rodí nový tým. trenér: Karel Petrášek