31.03. 2024 okresní přebor TJ Sokol Olovnice – TJ Sokol Hrdlív 3:2 (0:1) penalty 4:2

branky: 41. a 53. min Daniel Nový

Rozhodčí: Nykl Tomáš – Fiala Florián, Černý Daniel. Hřiště: Olovnice. Diváků: 100.

Do Olovnice jsme přijeli se sebevědomím že můžeme porazit každého v této soutěži. Bohužel zase nám chyběli někteří hráči včetně gólmana ,který bude chybět ještě týden ,ale na druhou stranu se uzdravili kluci, kteří měli antibiotika. Věřím ,že se pomalu bude vyprazdňovat marodka a bude větší zdravá konkurence. Zápas jsme začali opatrně, domácí měli v základu zkušenost v osobě M. Muchy, který kopal ligu v Příbrami a P. Putze, který hrál za Jirny. Do 25 minuty to bylo vyrovnané utkání pak jsme začali přebírat otěže zápasu a domácí hledali chyby na rozhodčím ,což se přehouplo i do hlediště kde jsme měli dvanáctého hráče, musím uznat že nás přijelo podpořit dost fanoušků,za což jsme rádi. Ke konci poločasu jsme založili akci po pravé straně na jeden dotyk a D.Nový otevřel skóre. Do druhé půle jsme vystřídali M.Šelichu a V.Baruzzi ho zastoupil výborně a přitvrdili hru což se domácím nelíbilo i když to je jejich doména. Po 15min jsme dali druhý gól zásluhou D.Nového ,který dostal nádhernou přihrávku ze středu pole. Soupeře jsme mohli dorazit dalším gólem ,ale bohužel nestalo se. M.Vondrák tam měl několik dobrých zákroků ale na chvilku jsme nepohlídali Muchu ,kterého po celý zápas hlídal D.Růžička a musím podotknout ,že dobře a ten nedal našemu gólmanovi šanci. Za malou chvilku bylo nedorozumění ve velkém vápně a domácí vyrovnali. Do konce zápasu ještě brankáři vytáhli několik zákroků a zápas dospěl až do rozstřelu. Ten jsme bohužel tentokrát nezvládli. Odvážime si bod, je z venku a máme pokoru k soupeři který byl dobrý. Tým musím pochválit jak pracuje a dodržuje pokyny ,které si řekneme v šatně. Celkově jsem spokojen s obrannou činností, i když vím, že je pořád co zlepšovat.Co se týká zranění, tak věřím ,že se dá L.Routner dohromady a M.Štastný , který tentokrát nehrál pro nachlazení i když byl k dispozici. A uvidíme na tréninku ,jak na tom bude Z.Hornik ,který byl mimo dva měsíce. trenér Karel Petrášek

sestava: Vondrák Martin , Čerpl Jaroslav, Mišik Lukáš, Nový Daniel, Raclavský Kryštof, Zděradička Tomáš (63.min), Tygl David, Kerpl Jakub, Kos Vojtěch, Růžička David, Šelicha Matěj (46.min), střídal: Kemr Martin (63.min)