3.9.2022 1A třída dorostu sk.A FK Slovan Kladno – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 2:2 (0:0)

Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. Hráči nebojovali, jak jsme si představovali  a soupeř v klidu stačil našemu tempu. Sice jsme si opět vytvořili šance, ale znovu je neproměňovali. Obrana domácích fungovala dobře a stíhala i naše rychlé hráče. O přestávce jsme si v kabině vyjasnili některé věci a do druhého poločasu nastoupil za Hrdlív úplně jiný tým. Sice jsme inkasovali z penalty první gól, ale vzápětí Růža vyrovnal a tlačili jsme se do dalších šancí. Po nedůrazu v našem velkém vápnu šel soupeř znovu do vedení, ale Honza Suda za chvíli krásnou střelou vyrovnal. Před zápasem bychom asi remízu nebrali, ale nakonec jsme za bod rádi. Za druhý poločas si hráči zaslouží pochvalu.

Střelci: 56. Vosyka Tomáš (pen.), 83. Hrubý Matouš – 59. Růžička David, 86. Suda Jan