8.10.2022 1A třída dorostu Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno – Fotbalový klub Čechie Kralupy n/Vltavou 2:0 (1:0)

Dnes to byl zápas o první místo v tabulce. Byl to kvalitní zápas, kde docházelo ke tvrdším, ale férovým soubojům. Na podzim jsem viděl zápas krajského přeboru ve Švermově a byl to naprosto srovnatelný výkon. My jsme šli celkem brzo do vedení, které jsme mohli navýšit, ale opět jsme to nedokázali. Kdyby to po půli bylo 4:0, tak by se nikdo nemohl divit. Ve druhém poločasu jsme opět dominovali , ale pořád nebyl náskok dostatečný na to, abychom byli v klidu. Dnes jsme si nulu vzadu zasloužili, protože obrana i brankář neudělali jedinou chybu. Myslím, že to byl Náš nejlepší výkon v dorostenecké kategorii. Opravdu to byl nejtěžší soupeř a kluci si zaslouží pochvalu za týmový výkon.

Střelci: 10. Mišik Lukáš, 70. Mišik Lukáš