8.2.2015 Turnaj starších přípravek r.2005 v Rakovníku 3.místo!!!!

turnaje se zúčastnily týmy: Sokol Hrdlív, FK Kněževes, Tatran Rakovník, SKP Rakovník, Slavoj Kladno, SK Slaný 2006, Baník Švermov,  kvůli sněhové kalamitě se nedostavil tým FK Rudná. Hrálo se každý s každým 15 minut. My jsme měli na střídání jednoho hráče. Na turnaj jsme jeli oslabeni , protože onemocněl Kuba Kerpl.

Hrdlív – Kněževes  8:0 branky: Filip Rous 5, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous a Ondra Mišík (první gól za Hrdlív – gratulujeme !!! ) po 1   , asistence: Matěj, Filip, Tomáš, Ondra, Lukáš Rosenkranz po 1

jednoznačné utkání už od začátku

Hrdlív – SKP Rakovník  2:2   branky: Filip 2

v zápase jsme kontrolovali hru a jen škoda nevyužitých šancí. V závěru jsme inkasovali.

Hrdlív – SK Slaný 06    1:3   branka: Filip

naprosto zasloužená prohra , která vznikla už před utkáním. Nesnižuje to výkon SK Slaný, které se „chytilo v zápase proti Kněževsi“ a na této vlně spláchlo i nás. Je nutné dodat, že Naši hráči tento zápas odchodili.

Hrdlív – Slavoj  5:1  branky: Filip 4, Lukáš Mišík 1     asistence: Lukáš Mišík, Filip, Tomáš  po 1

Naše nejlepší utkání v turnaji. Kluci od začátku makali, bojovali a navrch Filip sázel, překvapenému a do této doby suverénímu soupeři, jeden gól za druhým. Takhle jsme Slavoj ještě nikdy nepřejeli. Tenhle zápas zase nakopl naše borce k souboji o medaile.

Hrdlív – Baník Švermov  4:1   branky: Filip 4      asistence: Matěj a Tomáš  po 1

Jestli chtěli kluci být do třetího místa, museli jsme Švermov porazit. Soupeř nás zná a připravil se na bránění Filipa, to se mu nepodařilo.  My jsme pokračovali v úplně stejném výkonu jako proti Slavoji a v  utkání dominovali.

Hrdlív – Tatran Rakovník 0:8

Před tímto zápasem jsme měli ještě šanci na 2.místo a tajně jsem doufal v zázrak (Slavoj Tatran porazil ). Soupeř měl dvě kompletní řady na střídání. Tatran měl šikovné, velké, přesně střílející hráče. Od začátku to byl jednoznačný zápas s pozdějším vítězem turnaje.

Velký úspěch jsme zaznamenali při udílení trofeje pro nejlepšího hráče. Ziskem 5 hlasů (hlasovalo celkem 7 trenérů) zvítězil i nejlepší střelec turnaje Filip Rous.